Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUJDESTARE PER NJE ZONJE ME ALZHEIMER

Kerkoj nje kujdestare per mamin tim qe vuan nga alzheimer, mosha 54 vjec. Kushdo qe eshte i interesuar me kontaktoni per te bere nje interviste. Rroge shume e mire. Faleminderit!, Rr bilal sina, lokali Swan, liqeni i thate.

Botuar më 28/11/2023
60.000 leke/muaj

KERKOHET BABY SITTER NGA MOSHA 35-45 VJEC

Per ne Hollande, ofrohet ushqimi dhe strehimi plus page e kenaqshme

Botuar më 27/11/2023

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Paga dhe kushtet e punes te negociueshme, Tirane

Botuar më 27/11/2023

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kam eksperience pune, jam serioze dhe korrekte ne pune

Botuar më 26/11/2023

DETEKTIVE LOREN E KOMPANISE STOP KRIMI ME EKSPERIENCE 6 VJECARE PER GJENTEJ E PERSONAVE TE HUMBUR NGA VITET 84 E SIPER.

6 vjet eksperince security,bodigard dhe dhunes ne pamundesi mbrojtje te grave dhe te drejtat e tyre.per gjetjen e provave ne fshehtesi.

Botuar më 24/11/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM SI DADO

Kerkoj te punesohem si baby sitter, tek liqeni i Tiranes

Botuar më 23/11/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM, SI KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Jam serioze dhe korrekte, mund te kujdesen edhe 24h ose me orar te pjesshem, Tirane

Botuar më 21/11/2023

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 54 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 50.000 leke, Berat

Botuar më 21/11/2023

KKERKOHET PUNONJESE PASTRIMI

Puna 8 ore ne dite ora 10:00-15:00mosha deri ne 45 vjec.me eksperience pune ne pasrim.nje dite pushim ne jave, Rr. Fortuzi

Botuar më 20/11/2023
)