Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Per pastrim dhe gatim. Mosha 45-55 vjec. 8 ore/6 dite, Mbrapa Shallvareve

Botuar më 29/06/2022

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkoj kujdestare per te moshuar, e moshuara eshte ne gjendje shtrati dhe ka nevoj per te gjitha sherbimet 24 ore. Kushtet e punes shume te mira, akomodimi dhe ushqimi falas., Don Bosko

Botuar më 29/06/2022

KERKOJ KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kerkoj kujdestare per te moshuar, e moshuara eshte ne gjendje shtrati dhe ka nevoj per te gjitha sherbimet 24 ore.Kushtet e punes shume te mira, akomodimi dhe ushqimi falas., Don Bosko.

Botuar më 29/06/2022
50.000 leke/muaj

JAM DADO, 52 VJEÇ, ME ORIGJINE NGA KORCA, ME EKSPERIENCE 16 VITE

Jam e paisur me çertifikate dhe kam punuar me agjensi.klarjeta

Botuar më 28/06/2022

KERKOJ SANITARE SHTEPIE

Kushte te mira pune. Mundesi dokumentash, bilete udhetimi. Te interesuarat te kontaktojne ne Viber ose whatsapp., Itali

Botuar më 27/06/2022

OFROJ SHERBIM PER SHTRIM PARKETI LAMINAT NGA TE GJITHA LLOJET

Ofrojme siguri, garanci dhe korrektesi. Personat e interesuar te kontaktojne ne numerin e telefonit dhe marin informacionin ne lidhje me cimet., Kete sherbim e ofrojme edhe neper rrethe

Botuar më 25/06/2022

KARROCE INVALIDI

Me uturak, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane hotel "Classic"

Botuar më 23/06/2022
7.500 leke

KERKOJ NJE PUNONJESE SHTEPIE 8 ORE NGA E HENA NE TE SHTUNE (8:00- 16:00) E DIELA PUSHIM.

Do kujdeset per mirembajtjen e shtepise 1+1, sip. 56m², pastrim, hekurosje, gatim etj., Mosha e preferuar 30-55 vjec. Shtepia ndodhet ne zonen rreth rrotullimi i Selitës, Rruga Vorpsi. Pagesa 26,000 leke.

Botuar më 23/06/2022
)