Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM KUJDESTARE

Kerkoj te punesoem si kujdestare per c'do lloj semundje, jam me eksperience pune, kam punuar ne Itali, nese jeni te interesuar per 4 ore ose 6 kontaktoni ne:, Te xhamlliku

Botuar më 30/07/2021

OFROJME SHERBIME GIPSI

Tavane te varura e mure ndares etj. Çmime te arsyeshme. 1200 leke te reja/m² gipsi

Botuar më 29/07/2021

KERKOHET BABYSITTER

Kerkohet nje zonje me eksperience per kujdesjen e dy femijeve 1 dhe 8 vjec. Mosha 45-60 vjec. Te jete e qete dhe e komunikueshme me femijet., Unaza e re , te ish karburant Kastrati. Kompleksi Green city

Botuar më 29/07/2021
35.000 leke/muaj

KERKOJ NJE KUJDESTARE

Per te moshuar , orari 4 ose 6 ore ne dite , te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar, komuna e parisit tirane

Botuar më 28/07/2021

KERKOHET KUJDESTARE PER TE SHOQERUAR NJE INVALID 24H (I CILI LEVIZ VETE)

Te mos kete angazhime te tjera, mosha deri 40vjeç, 2 dite ne jave pushim. Paga

Botuar më 28/07/2021
30.000 leke

KERKOHET NJE ZONJE PER KUJDESIN E NJE TE MOSHUARI NE GJENDJE TE MIRE SHENDETESORE.

Te jete korrekte dhe e kujdesshme. Zonjes i ofrohet edhe strehimi. Pagese e kenaqshme., Sauk. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 28/07/2021

KERKOJ KUJDESTARE

Per nje invalid 54 vjec, te kete eksperience, te jete e afte, mosha deri ne 50 vjec, sherbimi 24 ore, paga 40.000 leke, Berat

Botuar më 27/07/2021

KONSULENT/E IMOBILIARE

NESE KERKONI NGA VETJA ME TEPER SE SA NJE PUNE , KY ESHTE VENDI IDEAL KJO ESHTE MUNDESIA JOTE.!MERR VENDIMIN E DUHUR. CAKTOJA PAGEN VETES ., Rruga Sami Frasheri

Botuar më 27/07/2021

KERKOJM KUJDESTARE PER NJE BURRE

Kerkojme nje kujdestare per nje djale qe ka pesuar nje aksident me makine para disa vitesh. Aksidenti e ka lene pjeserisht te paralizuar dhe ai nuk mund te ece.Orari: 08-16, Tirane (Te thesari)

Botuar më 26/07/2021

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Mosha 30 – 45 vjec, orari 08:30-16:30. Pagesa shume e mire. E Diela pushim, Ne TEG.

Botuar më 26/07/2021
)