Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KERKOHET BABY SITTER ME EKSPERIENCE PUNE.

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Kerkoj, Baby sitter
Kerkohet baby sitter me eksperience pune.
Përshkrim

Kujdestare per te moshuar dhe Sanitare. Te jene korrekte dhe te rregullta ne pune., Prane Drejtorise se Higjienes, rr. "Elbasanit", ngjitur me palestren Perfekt Fitness


Botuar më 30/03/2020

Telefon
)