Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ BABYSITTER

Kerkoj punetore shtepie dhe kujdestare per femijet ne moshen 7 vjecare. Orari 7:00 - 19:00 (E hene deri te dielen) Paga e kenaqshme

Botuar më 23/06/2021

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Punetore shtepie per pastrimin e shtepise (apartament 3 +1) dhe gatimin e dy vakteve per nje cift te ri. Orari: 9:00 me 16:00. Lutemi te na kontaktoni me WhatsApp., Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Sina

Botuar më 23/06/2021
50.000 leke/muaj

KERKOHET NJE ZONJE PER PUNE SHTEPIE DHE KUJDESIN E NJE ZONJE TE MOSHUAR

Mosha 35 - 45 vjeç, puna 8 ore ne dite nga e Hena - Shtune, paga e kenaqshme., Rr. "Komuna Parisit".

Botuar më 23/06/2021

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

/ KUZHINIERE e specializuar me kategori. Puna 3 here ne jave, per pastrim shtepie dhe gatim. Mosha 30-40 vjec. Ofrohet page e kenaqshme. Te jene korrekte dhe te rregullta, Rr. “Kongresi I Manastirit”, midis spitalit nr. 5 dhe kryqezimit te oxhakut te Shkolles Bashkuar

Botuar më 22/06/2021

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE

Puna 3 here ne jave, te hene-te merkure -te premte. Paga e kenaqshme, Rruga e Kavajes, tek ish Parku i Autobuzave, pall. 166, prane furres se bukes

Botuar më 21/06/2021

KERKOHET NJE GRUA PER PERKUJDESJE

Kerkohet nje grua per perkujdesje nga nje te moshuari 92 vjecar.Orari 20.00-08.00, Prane Fakultetit te Juridikut

Botuar më 21/06/2021

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si punetore shtepie edhe vilash, jam 40 vjec, preferoj te punoj ne shtepi me te huaj, puna 5 dite te javes, di gjuhen Italiane, dhe di te menaxhoj vila plazhi

Botuar më 21/06/2021

KERKOJ KUJDESTARE

PER TE MOSHUAR, BURRE, jo me shume se 40-45 vjec. Orari 19.30 - 07.30. Paga 35.000 leke, Tirane

Botuar më 21/06/2021

KERKOJ KUJDESTARE

Per sherbimin e nje te semuri, te kete eksperience pune disa vjecare, jo me shume se 45 vjece, puna 8 ore- paga 30.000 leke, dy dit pushim ne muaj/., te globi

Botuar më 21/06/2021
)