Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KERKOHEN 2 BABY SITTER, PER KUJDESIN E DY FEMIJEVE

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Kerkoj, Baby sitter
Kerkohen 2 baby sitter, per kujdesin e dy femijeve
Përshkrim

Te moshes 8 muajsh per ne rrugen Ali Demi dhe te moshes 2 vjeç per ne rrugen Komuna Parisit si dhe per punet e shtepise. Paga e kenaqshme., Te kene moshen 40 - 45 vjeç. Te jene te arsimuara, korrekte dhe serioze. 2 dite ne muaj pushim. Paga e kenaqshme.


Botuar më 20/09/2020

Telefon
)