Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JAM NJE ZONJE

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Ofroj, Kujdestare
Jam nje zonje
Përshkrim

Kerkoj te punesohem si kujdestare per te moshuar, kam eksperience pune, turni i nates, me arsim te larte. Pres telefonata serioze nga femra.Orari dhe pagesa jane te diskutueshme, afer Casa Italia


Botuar më 19/05/2023

Telefon
)