Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJ BABY SITTER

Kerkoj beby sitter per djalin 5 vjece te jete e kualifikuar dhe serioze paga shume e knaqeshme vendoshja eshte ne ferizaj kosov fjetja e garantuar te interesuarit te me shkruajn l, Ferizaj Kosov numer telefoni +383 43 569 319

Botuar më 03/06/2023

KERKOJ KUJDESTARE 24 ORE

Te ket eksperjenc pune, te jet korrekte , mos te ket prekupime familjare, jo me shume se 55 vjece. rroga e kenaqeshme, whatsApp 355 693989939 viber

Botuar më 03/06/2023

PUNETORE SHTEPIE ME EKSPERIENCE

Kerkoj punetore pastrimi me eksperience per vile 3 kateshe. Nga e hena ne te shtune 7-15:00 ose 8-16:00. Rroge shume e mire, Rolling Hills, Teg

Botuar më 02/06/2023

KERKOJ PUNETORE SHTEPIE

Puna nje here ne jave, Rr. Elbasanit, mbrapa Ambasades Amerikane

Botuar më 02/06/2023

KERKOJ TE PUNESOHEM SI DEDEKTIVE PRIVATE LOREN E KOMPANIS STOP KRIMI, E SPECIALIZUAR PER GJETJEN E PERSONAVE TE HUMBUR

Jam me eksperience pune 6 vjecare si Shefe Koordinatore, mund te punoje edhe bodyguard, ne kazino, clabe, zyra, banka, probleme familjare te ndryshme etj. Ju lutem vetem telefonata, serioze

Botuar më 02/06/2023

PUNE - KERKOJ PUNONJESE SHTEPIE

KERKOJ PUNONJESE SHTEPIE PER 4 ORE NE DITE, orari 10:00-14:00

Botuar më 02/06/2023

JAM KUJDESTARE PER TE MOSHUAR

Kam eksperience disa vjecare, kam punuar dhe jashte shtetit, jam serjoze dhe korrekte ne pune, whatsApp 0697491563

Botuar më 02/06/2023

KOPSHTAR PER MIREMBAJTJEN E NJE VILE

Per nje vile ne fshatin Mjull, kerkohet bacevan me eksperience qe te mirembaje kopshtin, pishinen si dhe te merret me pune te ndryshme pastrimi, Mjull, Bathore

Botuar më 01/06/2023

JAM INFERMIERE / ASISTENTE DENTARE

Me license dhe eksperience pune. Mosha 55 vjec. Mundesi per te punuar part time / full time

Botuar më 01/06/2023

KERKOHET BABY SITTER PER NE GJERMANI, MOSHA MBI 40 VJEC

Per te mbajtur dy femije te moshes 6 dhe 5 vjec. I ofrohet bileta e ardhjes ne gjermani, strehimi, ushqimi dhe page e kenaqshme. Puna per tre muaj ose me shume kohe

Botuar më 31/05/2023
)