logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 930635
no image

STAF Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kerkon te punesoje: Kamarier.Banakier.Sanitare.Elektricist. Recepsionist.Instruktor.Elektricist. Jurist me licencë.Guzhinier. Ndihmes Guzhinier. Inxhinier elektromekanik per mirmbajtje objekti.Financi

Tirane • Albania

1016

PËRSHKRIMI

STAF NJOFTIME PUNE - QENDRA E BIZNESIT GKAM KERKON TE PUNESOJE: KAMARIER.BANAKIER.SANITARE.ELEKTRICIST. RECEPSIONIST.INSTRUKTOR.ELEKTRICIST. JURIST ME LICENCË.GUZHINIER. NDIHMES GUZHINIER. INXHINIER ELEKTROMEKANIK PER MIRMBAJTJE OBJEKTI.FINANCI

Kushte shume te mira pune. Te jene bashkepunues ne grup, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED