logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 771781
no image

PUNETOR MAGAZINE Njoftime pune - WEISS PROFIL ALBANIA Sh.p.k. me Seli ne Tirane Me aktivitet ne fushen e profileve plastike dhe te aluminit Kërkon të punësojë

Tirana, Tirana County, Albania • Tirane • Albania

1016

PËRSHKRIMI

PUNETOR MAGAZINE NJOFTIME PUNE - WEISS PROFIL ALBANIA SH.P.K. ME SELI NE TIRANE ME AKTIVITET NE FUSHEN E PROFILEVE PLASTIKE DHE TE ALUMINIT KËRKON TË PUNËSOJË

Arsimi: i mesem, kushte te mira pune, (ne profile alumini dhe pvc), e shtune - e diele pushim, lutemi kandidatet nga te dergojne cv -te ne adresen e email-ose te telefonojne ne nr. e telefonit nga ora 08.00 - 16.30, Adresa: Rr.Kavajes,Tek Ish Misto Mame,perballe Spitalit Amerikan 3, Tiranë

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED