Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kerkon te punesoje: Kamarier/e.Banakier/e.Sanitare. Kuzhinier/e.Ndihmes Kuzhinier.Financiere. Recepsionist/e. Shofer monovrator vinci.

SHOFER PËR MAKINERI ME 4 AKSE.SHOFER PËR TEK QËNDRA BIZNESIT.

Kriteret

Kushte shume te mira pune. Te jene bashkepunues ne grup

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 30/05/2023

)