Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

KERKOJME TE PUNESOJME

Kriteret

KUSHTE SHUM TE MIRA PUNE , (FURRXHI , OSE NDIHMES , BANAKIER -E/ SHOFER PER FURRE BUKE )PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI NE NUMRIN E POSHTE SHENUAR

Detyrat dhe Pagesa

PAGA E KENAQSHME + SIGURIME

Kontakte

Tiranë

Botuar më 17/03/2023

)