Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Select Watches Teg & Qtu

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kete aftesi te mira komunikimi , preferohet te kete njohuri mbi markat e orave dhe bizhhuterive , per cdo Cv dergoni ne numrin e poshte shenuar ne whatsapp

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme + sigurime

Kontakte

Ne QTU
Tiranë

Botuar më 25/05/2023

)