Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE KANCELARI MOZAIK OFRON VEND PUNE PER

Paga: OFROHET PAGESE E KENAQSHME |

NJE VAJZE (18-40VJEC) NE KANCELARI, PER TURNIN E PARE 07.30-15.30 OSE PER TURNIN E DYTE 15.00-23.00. PREFEROHET ME NJOHURI TË MIRA KOMPJUTERIKE OSE ME EKPERIENCE PUNE NË FUSHËN E KANCELARISË, FOTOKOPJOVE, APO RIMBUSHJEVE ELEKTRONIKE., Adresa: QYTET STUDENTI, NEN DREJTORINE E KONVIKTEVE. NR KONTAKTI

Botuar më 10/05/2021
OFROHET PAGESE E KENAQSHME

USTA Punime Hidraulike Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- Punetore per punime hidraulike. Me eksperience pune. Kushte pune te kenaqshme

Botuar më 09/05/2021
e kenaqshme

SHITESE Gastronomi ofron vend pune:

Paga: 40.000 leke plus sigurime |

Shitese bulmeti. Kushte te mira pune, me eksperience pune

Botuar më 09/05/2021
40.000 leke plus sigurime

PUNETOR FABRIKE Kërkon të punësojë

Paga: 35.000 leke + sigurime |

(femra / meshkuj). Ditet e punes nga e hena ne te shtune, transport i perfshire nga kompania, Adresa: Vore, Tiranë

Botuar më 07/05/2021
35.000 leke + sigurime

POSTIER Posta Avari Kerkon te zgjeroje stafin prandaj lançojme kete njoftim per nje vend te lire pune ne pozicionin

Paga: 35.000+ bakshishe |

1.Kushte shume te mira pune.2.Mjete te nevojshme per pune .3. Puna me kohe te plote me pushim dreke mes 4-oreve.4. E diela pushim!

Botuar më 06/05/2021
35.000+ bakshishe

PUNONJES PARKIMI D&L Administrim Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune, Te interesuarit te dergojne cv ne: [email protected] dhe te kontaktojne ne nr e poshte shenuar, Tiranë

Botuar më 05/05/2021
e kenaqshme

ASISTENTE DENTARE Kompania Gremi Clinic Lider në fushën e turizmit dentar Kërkon të punësojë

Paga: dhe kushtet e punës shumë të kenaqshme |

(M&F). që të plotësojë kriteret e mëposhtme: Të ketë mbaruar arsimin e lartë për stomatologji.Të ketë njohuri të gjuhës italiane.Aftësi të mira komunikimi dhe bashkëpunimi në grup.Eksperienca të mëparshme pune janë avantazh., ambient pune dinamikfundjava pushim, si dhe dreka e paguar.kontrate pune sipas legjislacionit shqiptar., të interesuarit të nisin cv e tyre në email: [email protected]

Botuar më 04/05/2021
dhe kushtet e punës shumë të kenaqshme

PUNETOR MAGAZINE WEISS PROFIL ALBANIA Sh.p.k. me Seli ne Tirane Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Paga e Kenaqshme |

Arsimi: i mesem, kushte te mira pune, (ne profile alumini dhe pvc), mosha 20-40 vjec, lutemi kandidatet nga te dergojne cv -te ne adresen e email-ose te telefonojne ne nr. e telefonit, Adresa: Rr.Kavajes,Tek Ish Misto Mame,perballe Spitalit Amerikan 3, Tiranë

Botuar më 04/05/2021
Paga e Kenaqshme

LAVAZHIER Lavanderi Tirona Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Prane shkolles Bajram Curri, rruga Vangjel Capo

Botuar më 03/05/2021
e kenaqshme

PUNETOR LAVAZHI Lavazh

Paga: Ofrohet pagese baze + % |

Adresa: Rruga Dibres, 200m pa vajtur tek Medreseja

Botuar më 03/05/2021
Ofrohet pagese baze + %
)