Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJESE PASTRIMI

Njoftime pune - Kompani Private Kerkon te punesoje: Punonjese pastrimi

Kriteret

Mosha e kerkuar 35-50. Vendi punes Rolling Hills Rezidence, Orari 9:00-18:00 nga e hena ne te shtune. Minimalisht 1 vit eksperince ne pastrim ne shtepia dhe hekurosje.

Detyrat dhe Pagesa

60.000 leke, ka dhe sigurime
Kandudatet qe plotesojne keto kritere te dergojne nje sms ne numerin e telefonit

Kontakte


Botuar më 17/03/2023

)