Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OPERATOR

Kerkojme te punesojme

Kriteret

Kerkojm te punesojm operatore salle interneti gaming videolojra me ose pa eksperience .Rruga sami frasheri /bllok tirane

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Astir , kamez , blloku

Botuar më 25/05/2023

)