Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES

Vende te lira pune - KOMPANIA LIFTECH ALBANIA

Kriteret

Me ose pa eksperience pune
KERKON TE PUNESOJE NDIHMES TEKNIK, per montimin e ashensoreve

Detyrat dhe Pagesa

E Kenaqshme
Ofrohen kushte te mira pune
Te interesuarat te dergojne CV-ne e tyre ne adresen:

Kontakte

Rruga Besim Alla, Misto Mame
Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 17/03/2023

)