Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KUZHINIER/E

FitFood ( kuzhine dietike)

Kërkon të punësojë

Kriteret

Per turnin e pare .-E diela pushim - Kushte shume te mira pune- + Nje vakt ushqimi i perfshire + pushime verore ( dite pune te paguara 14 dite ) dhe dimerore ( dite pune te paguara 7 dite ) bashkpunim afatgjate .

Detyrat dhe Pagesa

Super e mire + siguracion
FitFood (ushqim i shendetshem) kerkon te punesoje kuzhunier-e ,

Kontakte

Komuna e parisit ( selite )
Tiranë
@fitfood.al
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 17/03/2023

)