Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JURISTE

Njoftime pune - Mobileri Pllumbi Kkerkon te punesoje Juriste

Kriteret

Kushte te mira pune. E shtuna dhe e diela pushim.Orai i pune 8:00-16:00

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Kamez

Botuar më 26/05/2023

)