Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

STAF Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kerkon te punesoje: Shofer/Manovrator VinciShofer per Makineri Ndertimi me 4 akse

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kish...

Botuar më 21/09/2023
e kenaqshme

PUNETOR MAGAZINE Njoftime pune - WEISS PROFIL ALBANIA Sh.p.k. me Seli ne Tirane Me aktivitet ne fushen e profileve plastike dhe te aluminit Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e Kenaqshme |

Arsimi: i mesem, kushte te mira pune, (ne profile alumini dhe pvc), lutemi kandidatet te dergojne cv -te ne adresen e email-ose te telefonojne ne nr. e telefonit, Adresa: Rr.Kavajes,Tek Ish Misto Mame,perballe Spitalit Amerikan 3, Tiranë

Botuar më 27/09/2023
e Kenaqshme

DREJTOR MARKETINGU INQ PROJECT SHPK, con sede a Tirana, ha aperto le posizioni: -Direttore "Marketing Industriale, B2B"

Paga: Tratabile |

Laurea in Economia, Master in Marketing. Min 5 anni di esperienza di lavoro di Marketing B2B, comunicazione d'impresa e relazioni pubbliche

Botuar më 27/09/2023
Tratabile

INXHINIER NDERTIMI KOMPANIA E NDERTIMIT FZ - CONSTRUCTION Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Eksperience pune mbi 3 vjet dhe te kete Diplome ne fushen e ndertimit , per me shume info kontaktoni ne numrin e poshte shenuar dhe dergoni dhe CV tuaja, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
shume e kenaqshme

MAGAZINIER KOMPANIA E NDERTIMIT FZ - CONSTRUCTION Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me eksperience pune jo me pak se 1 vit , per me shume info kontaktoni ne numrin e poshte shenuar dhe dergoni CV tuaj, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
shume e kenaqshme

OPERATOR Kerkojme te punesojme

Paga: e kenaqshme |

Kerkojm te punesojm operatore salle interneti gaming videolojra me ose pa eksperience, Adresa: Astir , kamez , blloku

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme

SHERBIM KLIENTI Njoftime pune - Kompania Intex Courier, lider ne sherbimin postar ne Shqiperi, kerkon te zgjeroje staf ne pozicionin vakant si me poshte: Sherbim klienti ne Vore

Paga: e kenaqshme |

Ky pozicion eshte pergjegjes rreth ketyre proceseve:1.ti sherbeje klienteve sipas kerkesave te tyre, te jete fleksibel dhe e komunikueshme si me klientet ashtu edhe me koleget.2.te ndermarre detyra te pergjithshme, duke perfshire email-et si dhe telefonatat., te interesuarit jane te lutur te dergojne cv ne kete e-mail:

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme

PUNONJES PARKIMI Njoftime pune - Parkim Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+bakshishe |

Te kete patente makine (te dije ti japi makinesi).Puna me dy turne, 40-60 vjec, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", prane shkolles Pjeter Budi

Botuar më 25/09/2023
e kenaqshme+bakshishe

PUNETOR NDERTIMI Njoftime pune - Fab Construction kërkon të punësojë punëtorë ndërtimi për në Tiranë dhe Borsh

Paga: mujore paguhet çdo fillim muaji |

Kushte shumë të mira pune.Paga shumë e mirë + sigurime shoqërore dhe shëndetësore.Leja e zakonshme.E diela pushim., të interesuarit të kontaktojnë në numrin

Botuar më 25/09/2023
mujore paguhet çdo fillim muaji

ROJE Njoftime pune - Fab Construction kërkon të punësojë roje nate për godinë banimi në Tiranë

Paga: Paga shumë e mirë + sigurime shoqërore dhe shëndetësore |

Kushte shumë të mira pune.Leja e zakonshme.E diela pushim.Paga mujore paguhet çdo fillim muaji., të interesuarit të kontaktojnë në numrin

Botuar më 25/09/2023
Paga shumë e mirë + sigurime shoqërore dhe shëndetësore
)