Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNONJESE Njoftime pune - Kompani Prodhimi Reklamash , kerkon te punesoje nje punonjese prodhimi me keto kritere:

Paga: e kenaqshme |

1. Te kete mbaruar arsimin e larte .2. Te jete e komunikueshme dhe te punoje ne grup.( Avantazh te gjithe atsa qe kane eksperience pune ne kete fushe), e diela pushim, Adresa: Blloku i magazinave Siri Kodra

Botuar më 07/12/2023
e kenaqshme

KAMARIERE Njoftime pune - CAFFE DAVNERS Kërkon të punësojë

Paga: 52.000 LEKE BRUTO |

Bonuse ne fundvit, pushime te paguara, ambjent familjare, Adresa: RRUGA : SHYQYRI DENVERI , PERBALLE SHKOLLES OSMAN MYDERIZI, Tiranë

Botuar më 07/12/2023
52.000 LEKE BRUTO

SHITES KARBURANTI NJOFTIME PUNE - PIKE KARBURANTI KËRKON TË PUNËSOJË. Shites Karburanti

Paga: 50.000 lek |

Me eksperience pune. Preferohet me banim prane zones, Adresa: Rruga Kombinat - Vaqarr, Tirane

Botuar më 07/12/2023
50.000 lek

MENAXHER KLIENTESH PUNË TIRANA https://punetirana.com/

Paga: 400 Euro |

Vende vakante për kategorinë agjent shitjeshme eksperienc paga 350-500 euro1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë: [email protected]

Botuar më 06/12/2023
400 Euro
)