Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PUNONJESE ZYRE Njoftime pune - Kompania"AXL Mobileri" Kerkon: Punonjese ne zyre per manaxhimin e porosive te klienteve.

Paga: Paga teper e kenaqshme dhe transporti me mjetet e kompanise. |

E interesuara duhet te kete mbaruar nje dege te fakultetit te inxhinjerise, te fakult...

Botuar më 22/02/2024
Paga teper e kenaqshme dhe transporti me mjetet e kompanise.

PUNONJESE ZYRE Njoftime pune - Kompania"AXL Mobileri" Kerkon: Punonjese ne zyre per manaxhimin e porosive te klienteve.

Paga: Paga teper e kenaqshme dhe transporti me mjetet e kompanise. |

E interesuara duhet te kete mbaruar nje dege te fakultetit te inxhinjerise, te fakultetit politeknik ose te ekonomise.Aplikantja duhet te jete dipllomuar dhe nuk duhet te kete asnje kontakt me shkollen apo nje pune tjeter., mund te dergoni cv tuaj ne email: [email protected]

Botuar më 23/02/2024
Paga teper e kenaqshme dhe transporti me mjetet e kompanise.

MAGAZINIER Oferta pune - FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kerkon te punesoje: Magazinier te kete qene ish ushtarak

Paga: e kenaqshme+sigurime |

Kushte te mira pune, me eksperience ne kete fushe, nuk ka rendesi, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 23/02/2024
e kenaqshme+sigurime

NDIHMES MARANGOZ Oferta pune - FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kerkon te punesoje: Ndihmes Marangoz

Paga: e kenaqshme+sigurime |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 23/02/2024
e kenaqshme+sigurime

PUNONJESE ZYRE Njoftime pune - Kompania"AXL Mobileri" Kerkon: Punonjese ne zyre per manaxhimin e porosive te klienteve.

Paga: Paga teper e kenaqshme dhe transporti me mjetet e kompanise. |

E interesuara duhet te kete mbaruar nje dege te fakultetit te inxhinjerise, te fakultetit politeknik ose te ekonomise.Aplikantja duhet te jete dipllomuar dhe nuk duhet te kete asnje kontakt me shkollen apo nje pune tjeter., mund te dergoni cv tuaj ne email: [email protected]

Botuar më 22/02/2024
Paga teper e kenaqshme dhe transporti me mjetet e kompanise.

OPERATOR Kerkojme te punesojme

Paga: e kenaqshme |

Kerkojm te punesojm operatore salle interneti gaming videolojra me ose pa eksperience, Adresa: Astir , kamez , blloku , tek arena

Botuar më 22/02/2024
e kenaqshme

SEKRETARE Oferta pune - SHKOLLA PRIVATE Kerkon te punesoje: Sekretare

Paga: e kenaqshme |

Jo me pak se 5 vite eksperience pune, Tiranë

Botuar më 22/02/2024
e kenaqshme

PUNONJESE ZYRE Njoftime pune - Kompania"AXL Mobileri" Kerkon: Punonjese ne zyre per manaxhimin e porosive te klienteve.

Paga: Paga teper e kenaqshme dhe transporti me mjetet e kompanise. |

E interesuara duhet te kete mbaruar nje dege te fakultetit te inxhinjerise, te fakultetit politeknik ose te ekonomise.Aplikantja duhet te jete dipllomuar dhe nuk duhet te kete asnje kontakt me shkollen apo nje pune tjeter., mund te dergoni cv tuaj ne email: [email protected]

Botuar më 21/02/2024
Paga teper e kenaqshme dhe transporti me mjetet e kompanise.

AGJENT SHITJESH KERKOHET

Paga: 70.000 leke +sigurime + bonus |

KOMPANIA ONIX 2006 e cila operon ne fushen farmaceutike ne tregtimin e paisjeve mjeksore kerkon e zgjeroje STAFIN ME AGJENT SHITJESH ne qytetet : Shkoder , Vlore , Fier , lezhe , etj KUSHTE TE MIRA PUNE , e shtune e djele pushim , eksperienca perben avantazh , personat e interesuar te jene banues ne tirane dhe te dergojne CV ne whatsapp

Botuar më 20/02/2024
70.000 leke +sigurime + bonus

SEKRETARE Njoftime pune - Agjensi Punesimi Kërkon të punësojë

Paga: * Ofrohet pagese e kenaqshme |

* Te kete njohuri ne Anglisht dhe te programeve kompjuterike, Adresa: Blv. "Zog I". Te interesuarat te kontaktojne ne whapp ose ne mob ne:

Botuar më 20/02/2024
* Ofrohet pagese e kenaqshme
)