Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ARKITEKT NDERTIMI

Njoftime pune - Kompania Paluca Group per subjektin Primo Group ofron vende pune Arkitekt ndertime

Kriteret

Te kete perfunduar studimet e larta per Arkitekture. Te kete eksperience pune ne zbatim si arkitekt. Te kete zbatuar projekte te rendesishme Interieri. Te zoteroje mire programin AutoCad. Te njohe dhe te perdore programin REVIT. Te kete njohuri mbi Eurokodin. Te kete njohuri te gjuhes angleze dhe italiane. Te kete aftesi shume te mira analitike. Te kete aftesi shume te mira planifikimi dhe organizimi pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Te interesuarit te dergojne CV me foto ne adresen

Kontakte

Don Bosko
info.primo[email protected]
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 25/05/2023

)