logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 768582
no image

VASIL SHANTO

Tirane • Albania

€ 82.000

66.5 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

VASIL SHANTO

Shitet Apartament 2+1, pallat ekzistues me tulla të bardha. Sipërfaqe 66.5 m2 Me Hipoteke. Apartamenti eshte i organizuar nga Salloni me ambjentin gatimit, korridore shperndares 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe nje ballkon me pamje jug-lindje . WWW.EVEREST.COM.AL, 66.5 M2

Të dhënat

SIPERFAQE

66.5 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED