logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 765704
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705596407044109_49386.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705587839180685_78276.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705607018628499_83262.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705602136252645_71702.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705618848699784_81438.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705628008467576_63485.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705627103668317_93256.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705644105434684_54006.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705638080844522_67585.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705659040251214_23578.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705587839180685_78276.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16795705607018628499_83262.jpg

NJOFTIM ON TOP

SUPER CMIM APARTAMENT NE SHITJE

Tirane • Albania

€ 105.000

99.5 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

SUPER CMIM APARTAMENT NE SHITJE

Rikonstruksion ne vitin 2013 me super izolim tarrace dy shtresa katrama dhe dy shtresa lluster, izolim i mureve anesore nga jashte.Organizohet ne nje sallon te bollshem ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi ,2 koridore edhe tualet.Zone me siguri te larte dhe mjaft e preferuar per banim.Lokacion perfekt shume prane qendres dhe fasiliteteve, 99.5 M2, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kati i fundit.Pallat ekzistues.

Të dhënat

SIPERFAQE

99.5 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED