logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 772432
no image

SUPER APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri • Tirane • Albania

€ 242.000

163 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

SUPER APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE MYSLYM SHYRI

Ofrohet apartament per shitje ne nje nga zonat me te kerkuara per banim apo edhe per investim ne Tirane , sic eshte zona e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor , ne katin e 5- te me orientim Lindje - Jug - Perendim Organizohet nga 1 sallon spacioz , 2 dhoma gjumi ( apartamenti mund te behet lehtesisht me 3 dhoma gjumi ) , 1 tualet , dhe nje verande 61 m2, 163 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, PUNIME CILESORE

Të dhënat

SIPERFAQE

163 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED