logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 772496
5862851679842193671487872590_584503.jpg
983655167984219371092373725_614665.jpg
753221679842194503870243346_44230.jpg
7491791679842194183509273028_34830.jpg
344871679842194343533876520_776621.jpg
885735167984219445000660812_117766.jpg
2947581679842194982879807328_29264.jpg
4722311679842194757064870010_58517.jpg
4285521679842195742601631909_412207.jpg
802582167984219599452426872_866794.jpg
4983941679842195259108899914_247574.jpg
4315061679842195172942271293_454883.jpg
5053641679842195147813231504_391099.jpg
1817021679842196881206497755_465350.jpg
8640851679842196305083483503_336316.jpg
621481679842196353514383722_479589.jpg
96116167984219615631880686_887587.jpg
983655167984219371092373725_614665.jpg
753221679842194503870243346_44230.jpg

SHTEPI ME QERA - RR. HAMDI SINA

Tirane • Albania

€ 350

130 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

SHTEPI ME QERA - RR. HAMDI SINA

Apartament 2+2tualete+soxhorno me vete+kuzhine me vete+2ballk pamje nga liqSip 130m2Kat 3 banimBosh bufe sobe,parket??Cmimi 350,nqs behen parapagime cmimi diskutohet ??rruga hamdi sina,afer me rrugen,200 metra nga rest kapiten mir zoti?per zyra ose banim, 130 M2, kati 3, ashensor, bosh, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte I pershtatshem per zyra dhe banim

Të dhënat

SIPERFAQE

130 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED