logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 739423
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588062987899545_14280.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588062127028093_58746.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588067325142483_76333.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588074507642481_67611.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588069814355528_67502.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588066702530407_56764.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588076095135709_40128.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588076735461120_23046.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588096823224001_75695.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588108569090928_19541.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588089355680770_81478.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588111173765336_41993.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588103925661222_18783.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588121309881016_64853.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588143376940967_41430.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588154833443288_68036.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588151255087011_31619.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588178484142877_91953.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588062127028093_58746.jpg
njoftime-Gazeta-Celesi_16739588067325142483_76333.jpg

SHITET SUPER DUPLEX 2+1+2WC+2BLLK PRANË ARDENO, TIRANË

Tirane • Albania

€ 145.000

140 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

SHITET SUPER DUPLEX 2+1+2WC+2BLLK PRANË ARDENO, TIRANË

Duplexi organizohet ne: kati I poshtëm; koridor+ sallon spacioz + kend gatimi i vecuar me dalje ne ballkon + tualet me dritare.Kati I sipërm: 2 dhoma gjumi secila me garderobe te veten + ballkon + tualet me dritare., 140 M2, 2 banjo, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte totalisht I investuar e projektuar me atkitekt.Ka diellezim gjate dites dhe pamje te lire.Ofrohet i mobiluar totalisht me mobilje mjaft cilesore, shtruar

Të dhënat

SIPERFAQE

140 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED