logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 746269
no image

RRUGA YMER BEQIRI TIRANE.

Rruga Ymer Beqiri Tirane • Tirane • Albania

€ 300

120 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

RRUGA YMER BEQIRI TIRANE.

Jepet me qira kati i 2-te i nje Vile 2-Kateshe, ne rrugen Ymer Beqiri Tirane. Shtepia ndodhet afer bulevardit te ri mbi nen/stacionin elektrik Tirane. Shtepia eshte 2 kateshe me nje siperfaqe ndertimi 120 m2 me oborr te gjelberuar. Shtepia organizohet ne katin e dyte: nje sallon ndenje, nje dhome gatimi, 2 dhoma gjumi, koridori dhe ballkoni. Shtepia eshte e mobiluar dhe e shtruar me parket., 120 M2, 7 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Të dhënat

SIPERFAQE

120 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED