logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 772497
5794611679842237984934721985_36990.jpg
1216221679842237560940397961_763010.jpg
5852211679842237926364396962_25649.jpg
4167671679842238976781664370_315843.jpg
7332671679842238407759770341_598965.jpg
6015901679842238577634919059_951257.jpg
1216221679842237560940397961_763010.jpg
5852211679842237926364396962_25649.jpg

RRUGA THOMA KOXHAJ

Tirane • Albania

ALL 82.000

82 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

RRUGA THOMA KOXHAJ

Shitet Apartament 2+1,Kati 2 ashensore me hipoteke pamje jug perendim cmimi 82.000€ I diskutueshem te rruga Thoma Koxhaj te pallatet cabej afer pasticeri Nela ,siperfaqja 95 m2 Bruto dhe 82m2 Neto, 82 M2

Të dhënat

SIPERFAQE

82 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED