logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 744929
3556401675243499133405831237_303799.jpg
8660301675243499521822537181_926269.jpg
587007167524349997860393391_359437.jpg
7798781675243499864027836466_901746.jpg
8660301675243499521822537181_926269.jpg
587007167524349997860393391_359437.jpg

RRUGA KAVAJES

Rruga Kavajes • Tirane • Albania

€ 350

100 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

RRUGA KAVAJES

Jepet me qera apartament 2+1 me kushte bashkohore, ne katin e pare te nje vile,.Ap eshte i mobiluar dhe ka hapsire te bollshme dhe komode., 100 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Të dhënat

SIPERFAQE

100 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED