logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 764317
no image

RRUGA DIBRES

Tirane • Albania

€ 500

100 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

RRUGA DIBRES

Rruga Dibres , , jepet me qera apartament 2+1, 100m2 i mobiluar . Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie , 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.. Apartamenti ndodhet ne katin 4-et te nje pallati te pajisur me ashensor.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi: 500 €uro, 100 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 500 €uroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Të dhënat

SIPERFAQE

100 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED