logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 800409
no image

NE ZONEN E RRUGES SE DIBRES

Tirane • Albania

€ 400

100 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

NE ZONEN E RRUGES SE DIBRES

Jepet me qera kati i III-te i nje vile me siperfaqe 100 m2, 2 +1 i mobiluar dhe organizohet ne ambient ndenje , gatimi, ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial, 1 dhome gjumi me 3 krevate teke, dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i shtruar me parket dhe me punime cilesore.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare ., 100 M2, kati 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 400 €uroPer nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE

Të dhënat

SIPERFAQE

100 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED