logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 800399
no image

LAPRAKE

Tirane • Albania

ALL 30.000

75 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

LAPRAKE

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 organizohet ne ambient ndenje e gatimi , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.Ndodhet ne katin 2-te te nje vile .Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.Çmimi 30,000 Leke, 75 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Çmimi : 30,000 Leke Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

Të dhënat

SIPERFAQE

75 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED