logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 764343
no image

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 - NE BULEVARDIN KRYESOR, DURRES! ID: BILLION2590

Tirane • Albania

€ 500

130 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 - NE BULEVARDIN KRYESOR, DURRES! ID: BILLION2590

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar.Zona eshte nje nga me te preferuarat per banim per shkak te afersise me detin por edhe me te gjitha fasilitetet per te bere nje jetese sa me komode. Gjithashtu ofrohet mundesia te perdoret si zyre., 130 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr.tel +355692033500!

Të dhënat

SIPERFAQE

130 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED