logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 815295
no image

JEPET ME QIRA || APARTMENT|| 2+1+2 / 21 DHJETORI TEK JOENA

Tirane • Albania

€ 450

74 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

JEPET ME QIRA || APARTMENT|| 2+1+2 / 21 DHJETORI TEK JOENA

Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode. Hyrja eshte e ndare ne : -sallon & kuzhine-2 dhoma gjumi-2 tualetePer nje vizite ne prone na kontaktoni!, 74 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, i mobiluar

Të dhënat

SIPERFAQE

74 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED