logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 771643
5421211679660302663734791870_127324.jpg
9405321679660302603371381536_891693.jpg
7931931679660302923988479692_384083.jpg
814287167966030258712955984_96234.jpg
2687251679660303985797712116_359986.jpg
3727921679660303954919210279_904634.jpg
5098271679660303419069256708_97988.jpg
9342481679660303421986462258_476370.jpg
857201679660304254129592583_26253.jpg
8463891679660304963009906835_639583.jpg
886998167966030438652723666_701286.jpg
962546167966030468540786410_231271.jpg
543381679660305498526580147_416019.jpg
9405321679660302603371381536_891693.jpg
7931931679660302923988479692_384083.jpg

JEPET ME QERA SUPER DUPLEX

Tirane • Albania

€ 700

Përshkrimi

JEPET ME QERA SUPER DUPLEX

Apartamenti eshte totalisht I investuar.Ka diellezim gjate dites dhe pamje te lire.Ofrohet i mobiluar totalisht me mobilje mjaft cilesore, shtruar me parket laminat AC5, dritare dopio xham plastike, ndricim led, sistemMulti split, ngrohje- ftohje ne cdo dhome., 170 M2, kati 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED