logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 808412
no image

NJOFTIM PREMIUM

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1

Tirane • Albania

€ 370

90 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

JEPET ME QERA APARTAMENT PER BANIM NE PALLAT I RI 2+1

Me vendndodhje https://goo.gl/maps/hfzeT73ycHtorNWL8Siperfaqe Neto: 80 m2Siperfaqe BRUTO: 90 m2Kati 3Ashensor: Po2 Dhome Gjumi2 Tualet Ajrimi Tualetit: AspiratorMobiluarKondicioner: JoPllakaProna nuk ka parking te perfshireBallkon: PoVerande: JoOrientimi: PerendimID PLM 10692 - € 370 ( Muaji i Pare + 1 Garanci), 90 M2, 2 banjo

Të dhënat

SIPERFAQE

90 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED