logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 772444
1282541679818514620794881826_282292.jpg
288161679818514169261571059_833442.jpg
8197361679818514548443157922_959339.jpg
2245601679818515790584789811_106324.jpg
383581679818515771041918120_659556.jpg
2522921679818515740852333996_709156.jpg
5720291679818515329284414709_878460.jpg
3796181679818515158867276925_496761.jpg
7685511679818515158752767943_786257.jpg
3169021679818515339003619699_136639.jpg
876336167981851576651195978_100896.jpg
5570951679818515874679196109_584343.jpg
288161679818514169261571059_833442.jpg
8197361679818514548443157922_959339.jpg

DON BOSKO

Tirane • Albania

€ 550

115 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

DON BOSKO

JEPET ME QIRA 2+1+2, 115 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE 995

Të dhënat

SIPERFAQE

115 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED