logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 771628
no image

NJOFTIM PREMIUM

ASL

Rruga E Kavajes • Tirane • Albania

€ 1.000

100 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

ASL

APARTAMENT LUKSOZ PER QERA 2+1 TEK KOMPLEKSI ASLJepet me qera Apartment 2+1 me siperfaqe 115 meter katror! Apartamenti ndodhet ne zonen e Oxhakut ne kompleksin ASL kati i 7.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre shume moderne, sistem ndricimi led, sistem ngrohje/ftohje si dhe gjithe pajisjet elektroshtepiake te cilesise me te larte,ne cmim jane te perfshira dhe 2 poste parkimi.Per me shume inf, 100 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Të dhënat

SIPERFAQE

100 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED