logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 737410
1802911673358815676661473916_635091.jpg
6222461673358815526317363026_937587.jpg
443711673358815969679382132_793654.jpg
103742167335881514613595285_394737.jpg
8983251673358815434892648232_463050.jpg
1130351673358815486822963671_743715.jpg
8499861673358816458970166913_59716.jpg
284901673358816189367523322_197670.jpg
8549181673358816986128821651_477164.jpg
5124461673358816184677414751_545706.jpg
1543561673358816785772339361_246988.jpg
7892751673358816923535630615_687600.jpg
6222461673358815526317363026_937587.jpg
443711673358815969679382132_793654.jpg

APARTAMENTE 3+1 NE SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT PRANE STADIUMIT DINAMO NE TIRANE (ID 4131097)

Tirane • Albania

€ 174.000

Përshkrimi

APARTAMENTE 3+1 NE SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT PRANE STADIUMIT DINAMO NE TIRANE (ID 4131097)

Shitet Apartament 3+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 148 m² , me Hipoteke, kati 10 me ashensor , i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, e gjitha shtepia me parket, sistem ngrohje-ftohje ciller, orientmi Veri-Perendim.Ne total 174000 euro, 148 M2, Property ID : 4131097 www.dreamalbania.al

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED