logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 764315
no image

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK REZIDENCA GARDEN TURDIU NE FUSHEN E AVIACIONIT NE TIRANE (ID 41211134)

Tirane • Albania

€ 125.000

113.07 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK REZIDENCA GARDEN TURDIU NE FUSHEN E AVIACIONIT NE TIRANE (ID 41211134)

Shitet apartament 2+1 me kontrate porosie(ne proces hipotekimi) , me siperfaqe 113.07 m²(101.68m² neto) , kati 4 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti shitet bosh, i shtruar me parket. Organizohet ne sogiorno te madhe , ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Korridor shperndares te dhomave. Orientimi me diell. Shitet 125.000 euro., 113.07 M2, Property ID : 41211134 www.dreamalbania.al

Të dhënat

SIPERFAQE

113.07 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED