logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 771751
no image

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK PAZARI I RI PRANE OPTIKA ROMA NE TIRANE (ID 42214396)

Tirane • Albania

€ 500

100 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK PAZARI I RI PRANE OPTIKA ROMA NE TIRANE (ID 42214396)

Jepet me qera apartament 2+1 , me siperfaqe 100 m2, kati 1 ne nje pallat te ri . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore , i shtruar i gjithe me parket, me sistem kapot, lavastovilje, pajisje incaso. Organizohet ne sallon te madh, aneks gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, tualet edhe ballkon. Orientimi me diell.Jepet me qera 500 Euro., 100 M2, Property ID : 42214396 www.dreamalbania.al

Të dhënat

SIPERFAQE

100 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED