logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 817189
no image

21 DHJETORI

Tirane • Albania

€ 155.000

75 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

21 DHJETORI

21 Dhjetori prane Inxhineris se Ndertimit shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75m2 kati i 2 pa ashensore ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, ballkon , tualet. Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkohore, i gjithi me parket, kondicioner. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.Shitet 155.000 Euro, 75 M2, 1 banjo

Të dhënat

SIPERFAQE

75 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED