logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 817463
no image

* KOMPLEKSI GOLDEN PARK 3

Tirane • Albania

€ 131.500

126 m2

Sipërfaqja

Përshkrimi

* KOMPLEKSI GOLDEN PARK 3

Shitet Apartament 3+1 te Kompleksi Golden Park 3, perballe spitalit Amerikan 3.Apartamenti ka orientim Veri~Perendim.Ka sistem termoizolimi,mbrojtje akustike,dritaret jane dopio xham.Kompleksi eshte ne faze pllakash., 126 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: e re, Na Kontaktoni per me shume detaje ne lidhje me pronen. 0692031230

Të dhënat

SIPERFAQE

126 M2

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED