Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KAMARIER/E Garden bar Kërkon të punësojë

Paga: Paga mbi nivelin e tregut+sigurime |

Me eksperience pune, ambjent komod dhe familjare, Adresa: Blv Bajram Curri, Prane Dip...

Botuar më 07/10/2019
Paga mbi nivelin e tregut+sigurime

KAMARIER/E KOMPLEKSI PIEMONTE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshe |

PER DHENIE MAKINE ME QERA, Adresa: Rruga Gjin Bue Shpata, Mbrapa stadiumit Dinamo, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshe

PASTRUESE KOMPLEKSI PIEMONTE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Rruga Gjin Bue Shpata, Mbrapa stadiumit Dinamo, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E BAR KAFE FLORI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme. |

Kushte te mira pune, Adresa: Allias

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme.

NDIHMES KUZHINIER/E RESTORANT FRATERIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, dy te diela pushim, me ose pa eksperience pune, Adresa: Tek Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER RESTORANT FRATERIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me ose pa eksperience pune, Adresa: Tek Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

MENAXHER Francis Coffee Bar & Bistrot Kërkon të punësojë

Paga: dhe kushte te mira pune |

Me eksperience pune., Adresa: Prane Zogut Zi, perballe Hotel Doro, rr. “Naim Frasheri”

Botuar më 14/10/2019
dhe kushte te mira pune

BANAKIER/E Bar Rinia Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e negociushme |

Preferohen femra te moshes mesatare, 0-1 vite, te kete pasur eksperience dhe te pervalloj fluks klientesh, paga shune e mire, Adresa: Qytet Studenti, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
e negociushme

KAMARIER/E Bar Dubai Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek "21 Dhjetori", perballe Inxhinierise

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+siguracion |

Ofrohen kushte te mira pune. Puna turni II, Adresa: 300m mbi Gjimnazin Partizani.

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme+siguracion

BANAKIER Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + siguracion |

Kushte te mira pune. Puna turni II, Adresa: 300m mbi Gjimnazin Partizani.

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme + siguracion
)