Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NDIHMES KUZHINIER/E Lounge Da Capo Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+siguracion |

Kushte te mira pune, Adresa: Prane Qendres Kristal Center, Komuna parisit

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme+siguracion

KUZHINIER/E Lounge Da Capo Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+siguracion |

Kushte te mira pune, Adresa: Prane Qendres Kristal Center, Komuna parisit

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme+siguracion

KAMARIER BAR KAFE DUBLEX Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Perballe shkolles "Ismail Qemali", poshte Ministrise se Jashtme

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E AMBROSIA COFFEE & SNACK Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per sherbim brenda dhe jashte banakut. Ofrohen kushte te mira pune, mosha 18-30 vjec, Adresa: Rr. e Elbasanit, mbrapa Shkolles Kosova, Tiranë

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme

KREPIERE Basic Pizza Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Tek Fresku

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme sipas performances |

Te kete eksperience pune. Kushte shume te mira pune., Adresa: Kryqezimi i "Komunes Parisit" me Sulejman Delvina, Tiranë

Botuar më 26/05/2020
e kenaqeshme sipas performances

NDIHMES KUZHINIER/E Lounge Da Capo Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+siguracion |

Kushte te mira pune, Adresa: Prane Qendres Kristal Center, Komuna parisit

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme+siguracion

KUZHINIER/E Lounge Da Capo Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+siguracion |

Kushte te mira pune, Adresa: Prane Qendres Kristal Center, Komuna parisit

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme+siguracion

PJATALARESE ZGARA TYMI Kërkon të punësojë

Paga: Paga 25.000 Leke |

Puna me turne, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numirn e telefonit, Adresa: Rr. Kavajes, perballe me mMullirin e vjeter, Tiranë

Botuar më 26/05/2020
Paga 25.000 Leke

BANAKIERE ALAR FOOD & SERVICE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete aftesi te mira komunikimi dhe organizimi me stafin, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Spitali Hygea, Tiranë

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES ALAR FOOD SERVICE Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Motorrist, te kete aftesei te mira komunikimi dhe organizimi me stafin, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tek spitali Hygea, Tiranë

Botuar më 26/05/2020
Page e kenaqshme

BANAKIERE Bar Kafe Sebastiano Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: 50m ne hyrje te rr. "Myslym Shyri".

Botuar më 25/05/2020
e kenaqshme
)