Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - BAR OSLO Kerkon te punesoje: Banakiere, Ndihmes Banakiere dhe Kamarier

Kriteret

Kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

1) Rr. Komuna Parisit dhe Zona Brrylit

Botuar më 26/01/2023

)