Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Krepier/e

Puna turni II. Te jete e paraqitshme. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mi...

Botuar më 22/04/2019

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Te jete e paraqitshme. Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume...

Botuar më 22/04/2019

Zgara Korcare Liqeni Kërkon të punësojë Pjatalarese

Paga: e kenaqshme |

Kerkohet pjatalarese e disponueshme per te dyja turnet(nje jave i pari nje jave i dyt...

Botuar më 14/04/2019
e kenaqshme

AMO BAR Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, paga shume e kenaqshme, mosha 19-28 vjec, puna me turne, Tiranë, Adresa: Rr. Irfan Tomini

Botuar më 22/04/2019

Bar Dubai Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, Adresa: Tek "21 Dhjetori"

Botuar më 22/04/2019

BAR MALBOR Kërkon të punësojë Banakiere

Me pervoje pune. Paga e kenaqshme. Kushte te mira pune, Adresa: Tek ish Fusha e Aviacionit

Botuar më 22/04/2019

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Krepier/e

Puna turni II. Te jete e paraqitshme. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune., Adresa: Kryqezimi i Rr. "Komuna Parisit" dhe Rr. "Sulejman Delvina"

Botuar më 22/04/2019

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Te jete e paraqitshme. Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune., Adresa: Kryqezimi i Rr. "Komuna Parisit" dhe Rr. "Sulejman Delvina"

Botuar më 22/04/2019

Pica Italia Yzberisht Kërkon të punësojë Ndihmes picier

Me ose pa eksperience pune, mosha 18-25 vjec, Te jete i komunikueshem, i afte te punoje ne grup, te kete mbaruar shkollesn e mesme , te jete i shkathet dhe i motivuar per pune, Tiranë, Adresa: KMY, Yzberisht

Botuar më 22/04/2019

BLISS COFFE Kërkon të punësojë Banakiere

Vajza. Me eksperience pune, puna me turne, 8 orarsh, paga e kenaqshme + siguracione, Tiranë, Adresa: Mbrapa policise Bashkiake, rruga e Kavajes, prane 21 Dhjetorit

Botuar më 22/04/2019

LOKAL ZGARE Kërkon të punësojë Zgarist

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme, Adresa: Tek Brryli

Botuar më 22/04/2019

Bar First Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Blv. "Gjergj Fishta", rr. "Nikolla Jorga", prane ish Ekspozites

Botuar më 22/04/2019
e kenaqshme