Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER Njoftime pune - Galaxy Bar Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me turne. Te kete eksperience pune, Adresa: Bulevardi ri, ish Stacioni trenit

Botuar më 07/12/2023
e kenaqshme

STAF RESTORANTI Punetirana.com Kërkon të punësojë

Paga: 1500 Euro |

Kerkohet:guzhinjer,picajol,kamarier,page e kenaqshme,me eksperienc,vendodhja sarandkontakto si më poshtë:[email protected], Sarandë

Botuar më 06/12/2023
1500 Euro

STAF RESTORANTI Punetirana.com Kërkon të punësojë

Paga: 1500 Euro |

Kerkohet:guzhinjer,picajol,kamarier,page e kenaqshme,me eksperienc,vendodhja sarandkontakto si më poshtë:[email protected], Sarandë

Botuar më 06/12/2023
1500 Euro

NDIHMES KUZHINIER/E Vende pune - Nama Sushi

Paga: shume e kenaqshme |

Me njohuri mbi kuzhinen e peshkut. Per te punuar ne restorant aziatik, ne restorantet tona ne Bllok dhe Kalaja e Tiranes., te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 06/12/2023
shume e kenaqshme

CHEF KUZHINE Njoftime pune - Nama Sushi

Paga: shume e kenaqshme |

Me njohuri mbi kuzhinen e peshkut. Per te punuar ne restorant aziatik, ne restorantet tona ne Bllok dhe Kalaja e Tiranes., te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 06/12/2023
shume e kenaqshme

SANITARE Njoftime pune - Nama Sushi

Paga: shume e kenaqshme |

Per te punuar ne restorant aziatik, ne restorantet tona ne Bllok dhe Kalaja e Tiranes., te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 06/12/2023
shume e kenaqshme

STAF RESTORANTI Punetirana.com Kërkon të punësojë

Paga: 1500 Euro |

Kerkohet:guzhinjer,picajol,kamarier,page e kenaqshme,me eksperienc,vendodhja sarandkontakto si më poshtë:[email protected], Sarandë

Botuar më 05/12/2023
1500 Euro

KAMARIER Oferta pune - Union Resto Lounge

Paga: Pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte te mira pune dhe siguracione te plota, Adresa: Rruga Teotor Keko, Astir, Tiranë

Botuar më 05/12/2023
Pagese e kenaqshme

KUZHINIER Oferta pune - Union Resto Lounge

Paga: Pagese e kenaqshme |

Kushte te mira pune dhe siguracione te plota, Adresa: Rruga Teotor Keko, Astir, Tiranë

Botuar më 05/12/2023
Pagese e kenaqshme

NDIHMES BANAKIERE Oferta pune - Union Resto Lounge

Paga: Pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte te mira pune dhe siguracione te plota, Adresa: Rruga Teotor Keko, Astir, Tiranë

Botuar më 05/12/2023
Pagese e kenaqshme
)